Włoskie piękno z połyskiem! Kolekcja grafik z wykończeniem GlamMetal

Odsłony: 0

Wydawać by się mogło, że w świecie wielkoformatowych tapet wszystko już zostało powiedziane. Różnorodne faktury, niezliczona ilość wzorów, nietuzinkowe zestawienia barw, a jednak mistrzowie włoskiego designu, marka Glamora, znów zadziwiają, stawiając na prostotę. Kolekcja grafik z wykończeniem GlamMetal, które mienią się i lśnią w zależności od kąta padania promieni słonecznych, dostępna w salonach Dekorian Home. Zapraszamy do krainy łagodności: unoszących się na wietrze liści, fruwających w oddali motyli, kołysanych przez wiatr fal. Cisza i błogość.

Prostota – to ona jest kluczem do piękna!

W krainie łagodności
I to piękno, zupełnie zwyczajne i naturalne, jest głównym bohaterem tapet Glamory, której bogata oferta dostępna jest w sieci salonów Dekorian Home. Projektanci postawili tutaj na stonowaną paletę barw: szarości, biele, granaty, błękit oraz szlachetne złoto. To ono zjawiskowo się mieni dzięki metalizującemu wykończeniu grafik. Efekt zachwyca kunsztem detalu i dbałością o każdy szczegół. Grafiki Flutti, Arpege, Nara czy kultowa już Aurea emanują łagodnością i spokojem, tworząc niepowtarzalny klimat we wnętrzu. Złote detale: szybujące w blasku księżyca ptaki, płatki kwiatów na wietrze czy unoszące się morskie fale – przeniesione wprost z natury do świata designu – nie potrzebują dodatkowych upiększeń. Grafiki Aurea i Flutti przywodzą na myśl mitologiczne krainy miodem i mlekiem płynące, w których żyją baśniowe zwierzęta, nimfy, herosi i bogowie. Są jak pocztówki nie z tego świata.

Pozwól sobie marzyć
W przebogatej serii tapet w wykończeniu GlamMetal na szczególną uwagę zasługują propozycję Mr Blue Sky, Lunar, Calm, zaprojektowane z myślą o tych, którzy kochają marzyć, snuć wielkie plany, zaczynać nową podróż, gdy jeszcze poprzednia nie dobiegnie końca. Grafika Calm z efektem głębi, inspirowana barwami natury, sprzyja wyciszeniu, wprowadza błogi klimat we wnętrzu. Podobnie jak tapeta Lunar, na której gładka tafla jeziora odbija jesienne drzewa i bezkresne niebo. A gdy o niebie mowa, to Glamora, której oferta dostępna jest w Dekorian Home, proponuje niezwykłą grafikę nieboskłonu (Mr Blue Sky) z pięknie wykaligrafowanymi słowami: pieśni, modlitwy, snów, a może marzeń? Idealny wybór dla tych, którzy cenią oryginalność i proste piękno w swoich wnętrzach.

[smartslider3 slider=43]

Metaliczny połysk
Włoski producent grafik wielkoformatowych ceniony jest na całym świecie nie tylko za wyjątkowe wzornictwo i nieszablonowość, ale także za doskonałą funkcjonalność swych tapet. W przebogatym portfolio produktów znajdziemy grafiki z tradycyjnym podkładem winylowym (GlamDecor), wygłuszającym (GlamAcoustic), wodoodpornym (GlamBlue) oraz niezwykle oryginalnym podkładem metalizującym (GlamMetal). Wybór tego ostatniego sprawia, że grafika „żyje”, mieniąc się i lśniąc w zależności od kąta padania promieni słonecznych. Wykończenie GlamMetal jest świetnym rozwiązaniem nie tylko na ściany, ale także na sufity, drzwi, szafy zarówno do mieszkań, jak i do przestrzeni komercyjnych, np. reprezentacyjny hol hotelu z tapetą metalizującą będzie zapowiedzią wyjątkowego wnętrza. Wykończenie GlamMetal zestawione z bogactwem wzorów grafik Glamora sprawia, że miłośnicy stylów skandynawskiego, vintage i oczywiście glamour znajdą coś dla siebie.

Włoski producent tapet, działający na rynku od 2010 r., swój światowy sukces zawdzięcza charyzmatycznym projektantom, najwyższej jakości materiałom oraz nieustannemu dążeniu do tworzenia rzeczy niezwykłych. Grafiki wielkoformatowe Glamora w wykończeniu GlamMetal dostępne są w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home https://dekorianhome.pl.

Language versions »