By spotkania przy stole były zawsze udane

Dlaczego spotykamy się przy stole? By coś przemyśleć, popracować, porozmawiać, wspólnie odpocząć? Nowy Styl wprowadził na rynek nowość – stół MeeThink, który występuje w tak wielu wariantach, że jest w stanie w punkt odpowiedzieć na potrzeby każdej z tych sytuacji.

Jakie są zatem Twoje spotkania?

  • Duże czy małe?
  • Liczne czy dwuosobowe?
  • Na siedząco czy na stojąco?
  • Na luzie czy formalne?
  • Online czy offline?

Każda odpowiedź to inny model stolika MeeThink, dopasowany do konkretnych potrzeb. Mnogość wariantów sprawia, że jest to mebel, który bez trudu zadomowi się w przytulnych czterech kątach, sali konferencyjnej, strefie kreatywnej czy kantynie. Po więcej na temat nowości autorstwa polskiego projektanta zapraszamy tutaj.

O FIRMIE

Nowy Styl (www.nowystyl.pl) to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 16 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 31 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.