Decore Ocra – nowy wzór od Technistone, w którym rządzą odcienie ochry i miejski styl

Nowy wzór Decore Ocra od TechniStone to mieniące, rdzawe akcenty na szarym, industrialnym tle. Decore Ocra wzbudza emocje, uzupełnia przestrzeń, a także definiuje otoczenie. W trendach wnętrzarskich od zawsze było miejsce dla rdzawych odcieni, lecz ten wzór daje możliwość zupełnie nowych rozwiązań. Występujący wyłącznie w wykończeniu matowym dekor jest uzupełnieniem industrialnej kolekcji TREND.

Technistone, kolekcja Trend – Decore Ocra

ZAINSPIROWANA KOLORAMI OCHRY

Wzór Decore Ocra to wyjątkowe połączenie kolorystyczne, w którym znajdziemy paletę odcieni ochry, które przechodzą od pomarańczowych aż po rdzawe i brunatne tony by na końcu zostać zespolone z industrialną szarością. Gra kolorów tworzy niepowtarzalną strukturę, która jest ujęta w matowym wykończeniu płyt. Ze względu na połączenie pozornie odmiennych kolorów wzór jest jednocześnie surowy, wręcz szorstki, a także pełen życia i inspirujący, co sprawia, że nie pozostaje obojętny.

 

Technistone, kolekcja Trend – Decore Ocra

SUROWE PIĘKNO ZAMKNIĘTE W NOWOCZESNYM MATERIALE

Decore Ocra na pierwszy rzut oka przyciąga matową powierzchnią, a przy kolejnym podejściu zachwyca nietuzinkowym zestawieniem kolorystycznym. Wiodących właściwości tego konglomeratu kwarcowego jest wiele, jednak najczęściej jest on doceniany za wytrzymałość, plamoodporność, higieniczność, a także przyjemną w dotyku, niemalże „skórzaną” powierzchnię. Ta właściwość, dodatkowo podkreślona jest matowym wykończeniem – nowoczesnym rozwiązaniem z charakterystycznym niewielkim połyskiem.

Technistone®, kolekcja Trend – Decore Ocra

OKRA W NOWOCZESNYCH WNĘTRZACH

Wzór Decore Ocra to wzór wpisujący się w cechy stylu industrialnego i loftowego, w których rządzi minimalizm i prostota, a także ciekawe i stylowe dodatki. Bogata paleta barw, która jest zestawieniem analogicznych kolorystyk pozwala, by wykonane z Decore Ocra elementy – blaty kuchenne, łazienkowe, okładziny ścienne stanowiły motyw przewodni nowoczesnych aranżacji. Pomieszczenia, w których ją zastosujemy, będą idealnie współgrać ze skórzanymi tapicerkami, meblami wykonanymi z drewna, a także metalowymi, grafitowymi i złotymi akcentami. W celu ożywienia wzoru, warto pomyśleć nad nietuzinkową roślinnością w postaci obrazu z mchu bądź wkomponowanego w pomieszczenie pnącza. W aranżacjach z wykorzystaniem Ocry, nie należy obawiać się niebanalnych form – wzór wdzięcznie uwypukli zarówno ozdobne schody, jak i obrazy w finezyjnych ramach. Dodatkowe możliwości projektowe są możliwe dzięki różnym grubościom płyt, w których występuje wzór – otrzymamy slaby zarówno o grubości 20 i 30 mm w rozmiarze 320 x 160 cm.