Dom na Święta z Annie Sloan: wnętrza pełne kolorów

To jeden z najpiękniejszych momentów  w roku, gdy w pięknie przystrojonym domu czekamy na pierwszą gwiazdkę. Bożonarodzeniowe stroiki, ozdoby choinkowe i światełka tworzą tę magiczną atmosferę, dlatego tak uwielbiamy dekorować wnętrza na  Święta.

Annie Sloan, artystka oraz ekspertka w dziedzinie kolorów, jest autorką wielu oryginalnych pomysłów na dekoracje. Co ważne, to sprawdzone i proste w wykonaniu patenty, głównie dzięki zastosowaniu legendarnej już farby kredowej Chalk Paint™, uniwersalnej i łatwej w użyciu.

W tym roku Annie Sloan proponuje głęboki, elegancki kolor Burgundy, który świetnie wpisuje się w świąteczny klimat. Farbą w burgundowym odcieniu możemy ozdobić meble, przedmioty użytkowe oraz dodatki nadając im odświętny charakter. Na kolor czerwonego wina możemy także pomalować bombki albo papier, z którego samodzielnie wykonamy ozdoby choinkowe. Ten odcień świetnie zaprezentuje się w towarzystwie dystyngowanej czerni, a z głęboką zielenią stworzy tradycyjny, świąteczny duet. Wystarczy odrobina lazury perłowej Pearlescent Glaze do wykończenia malowanej powierzchni, aby dekoracje przyciągały wzrok świątecznym blaskiem.

Annie Sloan ma również propozycję dla zwolenników nowoczesnych stylizacji. Elegancki charakter wnętrz podkreśli połączenie klasycznego błękitu w odcieniu Aubusson Blue oraz łagodnej szarości Paloma. Na tym tle świetnie będę prezentowały się skarpety na prezenty uszyte z prążkowanej tkaniny. Zawieszone nad kominkiem dopełnią świąteczną aranżację rodzinnego salonu.

***

Produkty wykorzystane w realizacjach:

W kolorze burgundu

Ściana wykończona Chalk Paint™ w kolorze Burgundy, ozdobiona przy użyciu szablonu Faux Bone Inlay, taca w kolorze Athenian Black ozdobiona przy użyciu szablonu Faux Bone Inlay, taca i bombki wykończone lazurą perłową Pearlescent Glaze. Fot. Annie Sloan

Rodzinny salon

Ściana wykończona Chalk Paint™ w kolorze Aubusson Blue, kominek i rama lustra w kolorze Paloma, skarpety na prezenty i obicie fotela w tkaninie w prążki Ticking in Graphite. Fot. Annie Sloan

Więcej informacji na stronie: www.anniesloan.com/pl/