Dom pełen blasku – kolekcja POLARIS od Nowodvorski Lighting

Elegancka kolekcja POLARIS od Nowodvorski Lighting to dowód na to, że można efektownie i szybko odmienić przestrzeń mieszkalną, podkreślając jej wyjątkowy charakter. Metalizowane, kuliste klosze pięknie odbijają światło, tworząc przytulny klimat i wprowadzając do wnętrza stylowy blask.

W domach i mieszkaniach oświetlenie spełnia wiele funkcji. Podstawowym zadaniem lamp jest dostarczanie odpowiedniej ilości światła oraz poprawa widoczności wewnątrz pomieszczeń. Równie ważny jest także aspekt estetyczny – piękne klosze oraz zaprojektowana w przemyślany sposób forma przykuwają uwagę, stanowiąc oryginalny element dekoracyjny Stylowy design lamp Nowodvorski Lighting wprowadza do wnętrz atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i regeneracji.

Kolekcja POLARIS to unikalne i oryginalne lampy, wykonane ze szkła metalizowanego oraz stali lakierowanej. Klosze mają kulisty kształt, a ich błyszcząca powierzchnia zewnętrzna pięknie odbija światło, rozjaśniając wnętrze. Tworzy to bardzo elegancki i stylowy efekt, doskonale wpisujący się w estetykę zarówno stylu glamour, jak i nowoczesnego.

Metalizowany klosz w kształcie kuli ma niewielkie rozmiary – jego średnica wynosi tylko 25 cm – i występuje w czterech wersjach kolorystycznych. POLARIS CHROME ma jasną, srebrną barwę, a POLARIS SMOKED to ciemniejszy odcień srebrny połączony z efektem przydymionego szkła. Równie interesującymi propozycjami są POLARIS COPPER – klosz w kolorze miedzianym – oraz POLARIS GOLD, utrzymany w kolorystyce klasycznego złota. Poszczególne modele zostały zaprojektowane w ten sposób, by tworzyły spójną całość, a każda z lamp wyposażona jest w przewód o długości 150 cm. To sprawia, że lampy POLARIS bardzo efektownie prezentują się zaaranżowane obok siebie – na przykład nad stołem w jadalni czy w salonie lub w sypialni nad szafkami nocnymi.

Kolekcja POLARIS to propozycja stylowego oświetlenia wysokich pomieszczeń. Długi przewód oraz oryginalne klosze, sprawiają, że lampy POLARIS wpiszą się w aranżacje zarówno mieszkania w kamienicy jak i przestronnego apartamentu.

POLARIS CHROME 9056, 179,00 zł brutto

 

POLARIS COOPER 9058, 209,00 zł brutto

POLARIS GOLD 9057, 209,00 zł brutto

POLARIS SMOKED 9060, 179,00 zł brutto

Firma Nowodworski jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. W 2017 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie ponad 350 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce
i w Europie Środkowo-Wschodniej.