Dwuskrzydłowe drzwi Swing Door Slim Line

Drzwi uchylne Swing Door Slim Line zyskały wersję z dodatkowym, mniejszym skrzydłem, co otwiera nowe możliwości ich wykorzystania. 

Nowa wersja bestsellerowych drzwi przejściowych Raumplus przeznaczona jest do wnętrz z szerokimi przejściami pomiędzy pomieszczeniami. Składa się z głównego skrzydła z klamką oraz dodatkowego, otwieranego w razie potrzeby. Maksymalny wymiar każdego z nich to 855 x 2478 mm, natomiast maksymalny wymiar całych drzwi to 1740 x 2500 mm.

Nowość Raumplus została zaprojektowana w uniwersalny sposób, dzięki temu doskonale sprawdza się w przestrzeniach mieszkalnych, jaki i komercyjnych. Od domowych salonów czy jadalni, po gabinety, sale konferencyjne, czy strefy SPA.  Bez względu na przeznaczenie, Swing Door Slim Line gwarantują maksymalną elastyczność i wizualną lekkość.

 

Model ma ramę z anodyzowanego aluminium, która z wypełnieniem z przezroczystego lub przyciemnianego szkła, zapewnia duży dostęp światła do pomieszczenia. Alternatywą jest szkło barwione lub pełne panele pokryte różnego rodzaju laminatami imitującymi lakier lub fornir. To rozwiązanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na prywatności. Innym sposobem na zindywidualizowanie wyglądu drzwi są dekoracyjne szprosy, których układ można samodzielnie wybrać. Szprosy nadają drzwiom modnego industrialnego charakteru i kojarzą się ze stylem Bauhausu. Dodatkowo model świetnie wkomponowuje się w aranżację każdego wnętrza dzięki niewidocznej ościeżnicy i parze niewielkich zawiasów typu pivot.

Dwuskrzydłowa wersja drzwi Swing Door Slim Line została doceniona przez złożone z ekspertów jury German Design Council. Modelowi przyznano nagrodę „German Design Award 2020” w kategorii „Doskonały design produktu”, wskazując, że jest on „źródłem twórczej inspiracji dla projektowania wnętrz z dużymi otworami drzwiowymi”. www.raumplus.pl