Hoover HF522REW 011 – wydajne, niezawodne i profesjonalne odkurzanie Twojego domu

Hoover, lider w branży pielęgnacji podłóg i międzynarodowa marka o silnym, innowacyjnym profilu, od ponad stu lat prezentuje się jako wyznacznik trendów rynkowych, wprowadzając innowacyjne, zaawansowane technologicznie produkty o skrupulatnym, najnowocześniejszym designie. Każdego roku wprowadza na rynek nowe udoskonalone odkurzacze, które przede wszystkim mają zapewnić komfort i ułatwić codzienną czynność jaką jest odkurzanie. W swoim portfolio Hoover posiada bezprzewodowy odkurzacz H-FREE HF522REW 011 wyróżniający się dużą mocą ssania, filtrem usuwającym najmniejsze drobiny kurzu, a także dzięki dwóm bateriom długim 80-minutowym czasem pracy zapewniając tym samym najwyższy komfort użytkowania. Przekonaj się, że odkurzacz H-FREE HF522REW 011 to prawdziwy pomocnik w domu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników!

Długi czas pracy!

Czym może zaskoczyć użytkownika HF522REW 011? Model wyróżnia się długim czasem pracy nawet do 80 minut, dzięki wyposażeniu go w dwie baterie litowo-jonowe. Wardo dodać, że nie zawierają one elementów toksycznych, dzięki czemu są ekologiczne i energooszczędne.

Lekki pomocnik

Odkurzanie to czynność wymagająca wiele wysiłku i częstego schylania się. Dzięki innowacyjnej budowie bezprzewodowy odkurzacz HF522REW 011 jest lekki i poręczny, pozwala na swobodne manewrowanie, a przy tym dodatkowo nie męczy i nie obciąża ręki. Cała konstrukcja waży tylko 2,5 kilograma, a moduł ręczny tylko 1,2 kilograma. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia sprzątanie i przekłada się na wysoki komfort obsługi. Tak lekka konstrukcja pozwala sprzątać bez ograniczeń – usunie kurz i zanieczyszczenia ze wszystkich zakamarków w domu. Za sprawą jednego urządzenia można wysprzątać wysokie półki, sufity, meble, podłogi, a także utrzymać czystość w samochodzie. Smukły kształt obudowy, szeroki zestaw akcesoriów, składana konstrukcja i podświetlane lampki LED umieszczone na dyszy podłogowej zapewniają idealną czystość i pewność, że żaden kurz nie zostanie pominięty.

 Idealna wydajność odkurzacza

Bezszczotkowy kompaktowy silnik H-Lab zapewnia stałą moc wyjściową z bardzo dużą siłą ssania, dzięki czemu odkurzacz jest w stanie zebrać cały drobny kurz, większe śmieci, włosy i sierść zwierząt. Połączenie skutecznego silnika, przepływów powietrza oraz szczotek gwarantuje doskonałe efekty sprzątania, jak również zwinność i komfort użytkowania dzięki bezprzewodowemu rozwiązaniu.

Pozbądź się sierści

Gdy w domu znajdują się dywany oraz zwierzęta, usunięcie sierści wydaje się być niemożliwe. Właśnie dlatego stworzono elektroszczotkę – końcówkę wyposażoną w obracający się wałek, który skutecznie zbiera wszelkiego rodzaju zabrudzenia z dywanów, także sierść i włosy.

Powiedz “nie” roztoczom

Kurz w mieszkaniach to także źródło wszelkich problemów ze zdrowiem. W jego składzie znajdują się roztocza, które wywołują reakcje alergiczne. Odkurzacz HF522REW 011 wyposażony został w filtr HEPA – bardzo gęsty filtr będący skuteczną barierą dla prawie wszystkich zanieczyszczeń. Skutecznie zatrzymuje roztocza i drobinki kurzu, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czyste i pozbawione alergenów. To jednak nie koniec udogodnień jakie oferuje HF522REW 011. Wyposażony został on w system bezworkowy, co oznacza, że wszystkie nieczystości zbierają się w specjalnym pojemniku. Innowacyjny system One Touch, umożliwia łatwe, szybkie i higieniczne opróżnienie pojemnika, który po zapełnieniu bardzo łatwo opróżnić, a w razie konieczności można go także umyć pod bieżącą wodą.

Inteligentny system zarządzania przez aplikację Hoover Wizard

Model HF522REW 011 wyposażony jest w łączność Wi-Fi i umożliwia dostęp do dodatkowych funkcji. Po pobraniu aplikacji Hoover Wizard można w dowolnym czasie i miejscu sprawdzić jego stan (np. statystyki użytkowania i stan naładowania akumulatora). Dodatkowo można dowiedzieć się:

  • ile metrów kwadratowych zostało posprzątanych, jak długo to trwało
  • otrzymać informacje, ile zostało procent naładowania akumulatora,
  • obliczyć ilość spalonych podczas odkurzania kalorii,
  • pobrać porady dotycząc sposobu konserwacji odkurzacza,
  • uzyskać sugestie na temat sposobu korzystania z akcesoriów.

Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF522REW 011 jest dostępny w sprzedaży, w cenie ok. 1199 zł.

www.hoover.pl

O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji
i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.