Lena Lighting rozpoczyna współpracę z agencją PR – V5group

Dynamicznie rozwijający się, polski producent systemów oświetleniowych podpisał kontrakt na obsługę PR i social mediów z poznańską agencją V5group. Współpraca obejmuje PR korporacyjny, produktowy, komunikację wewnętrzną oraz obsługę oficjalnych profili marki na Facebooku oraz Instagramie. Agencja odpowiada też za przygotowanie i wdrożenie nowej strategii komunikacji.

– Lena Lighting ma ambitne plany. Postawiliśmy na najnowocześniejsze technologie i ludzi. Zainwestowaliśmy w rozwój naszego centrum badawczego, linie produkcyjne oraz zbudowaliśmy zespół fachowców światowego formatu. To zaowocowało zaufaniem klientów i wzrostami sprzedaży. Udało nam się stworzyć wiele produktów, które stały się bestsellerami na rynku. Przez ponad 30 lat naszej działalności zdobyliśmy kompetencje kompleksowego dostawcy energooszczędnych systemów oświetleniowych, opartych na technologii LED. Zdecydowanie przyszedł teraz nasz czas na szerszą komunikację w obszarze PR-u i social mediówmówi Tomasz Wencławek, Członek Zarządu firmy Lena Lighting S.A. Postawiliśmy na V5group ponieważ łączą nas te same wartości i mamy też podobne spojrzenie na biznes dodaje.

– Obserwujemy rozwój marki Lena Lighting od dłuższego czasu i jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Przed nami spore wyzwanie, ale podchodzimy do niego z dużym entuzjazmem. Zakres naszej współpracy jest szeroki, a cele jak przystało na markę, która prowadzi globalną działalność, bardzo ambitne – komentuje Łukasz Tomkiewicz, CEO V5group. Nasza agencja zajmuje się PR-em od 1992 roku. Mamy duże doświadczenie i zespół ludzi, dla których komunikacja jest pasją. Na pewno wykorzystamy wszystkie nasze atuty, by zrealizować  postawione przed nami zadania w obszarze PR-u i social mediów i by nasza współpraca była maksymalnie efektywna – dodaje Tomkiewicz.

___________________________________________________________________________________________

Lena Lighting S.A. – polski producent oświetlenia LED. Oferuje światowej klasy energooszczędne systemy oświetlenia dla przemysłu, budownictwa i inwestycji drogowych. Fabryka Lena Lighting jest wyposażona w najnowocześniejsze linie produkcyjne oraz własne centrum badawcze. Firma zatrudnia 210 osób odpowiedzialnych za projekty, badania, wzornictwo, produkcję i obsługę klienta. Rocznie Lena Lighting produkuje ponad 2 500 000 lamp i wdraża 50 nowych wzorów. Wiele z nich, jak Tytan, Quest, Astra LED, czy UV-C Sterilon Flow to bestsellery na skalę światową. Lena Lighting eksportuje swoje produkty do 70 krajów. Za rozwój marki odpowiadają ludzie, którzy z wielką pasją tworzą produkty słynące z najwyższych parametrów efektywności i energooszczędności.

V5group to agencja PR z 28-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w działaniach public relations, komunikacji w social mediach i organizacji eventów. Zatrudnia specjalistów PR, marketingu i dziennikarstwa – fachowców, praktyków i kreatywnych pasjonatów. Misją V5group jest budowanie i podtrzymanie dobrego wizerunku marek i firm. W portfolio V5group znajdują się Klienci z różnych branż m.in. Tubądzin, Orange, Komputronik, Grecos, MyMusic, Eutelsat, SM Mlekpol, Pekao S.A., Muzeum Łazienki Królewskie, Apsys.