Noble Villa – nowy wzór w kolekcji Noble od TechniStone®

Jesień to doskonały czas na zagłębienie się we wnętrzarskich inspiracjach. Jedną z nich może być nowy, szlachetny i elegancki wzór Noble Villa. Piękne połączenie kremowej bieli i subtelnego szaro-białego użylenia każdy dom przemieni w prawdziwą rezydencję.

DODAJ WNĘTRZOM SZLACHTENOŚCI Z NOBLE VILLA

Luksusowe, pełne przepychu i szlachetnych materiałów wnętrza to już nie tylko cecha okazałych domów czy apartamentów, ale coraz częściej styl wybierany do wykończenia mieszkań czy domów szeregowych. Mimo, iż metraż powierzchni, na której mieszkamy się zmniejsza, coraz więcej przeznaczany na wykończenie wnętrz najlepszymi materiałami takimi jak kamienne blaty, drewniane podłogi czy najwyższej jakości meble. Materiałem, który będzie niezwykłym akcentem w domu o wysokim standardzie, będzie z pewnością nowy wzór kamienia hartowanego od TechniStone® – Noble Villa. Wzór stanowi doskonałe połączenie delikatnie kremowej bieli z szarym i białym użyleniem. Kolor jest dostępny zarówno w wersji polerowanej, która daje wysoki połysk i ma minimalne wymagania co do utrzymania, a także w macie – nowoczesnej, ciepłej powierzchni, która sprawdzi się w rodzinnych wnętrzach. Dekor koloru zachwyca na małych i większych powierzchniach, możemy więc wykończyć nim blat kuchenny jaki i ścianę w salonie czy holu. Niezależnie od miejsca, materiał wyróżnia wysoki poziom trwałości, wytrzymałości i plamoodporności, więc wspaniałym wnętrzem będziemy mogli cieszyć się wiele lat.

Noble Villa, TechniStone®

PRZEPIS NA LUKSUSOWE WNĘTRZE W NOWOCZESNYM WYDANIU

Kolor Noble Villa sprawdzi się w wielu stylistycznych kombinacjach, jednak najlepiej zaprezentuje się obok bieli i wszelkich odcieni szarości. Nieoczywistym połączeniem będzie zestawienie go na przykład z czarnymi elementami – lampami czy obrazami w ciemnej ramie. Subtelność dekoru Noble Villa pozwoli także na małe szaleństwo w kwestii łącznia wzorów – naturalne słoje drewna czy geometryczne akcenty będą stanowiły dobre dopełnienie nowego wzoru konglomeratu kwarcytowego.

Noble Villa, TechniStone®

O KOLEKCJI NOBLE

Kolekcja Noble to jedna z najbardziej wyrafinowanych kolekcji w portfolio TechniStone®. Znajdziemy w niej wzory niezwykle zbliżone do marmurowych pierwowzorów w odcieniach bieli, beżu, brązu, szarości i czerni, a także wzory z efektem 3D. Wzory z kolekcji dedykowane są eleganckim wnętrzom wykańczanym materiałami najwyższej jakości. Wnętrze, w którym zastosujemy wzór kolekcji Noble nabiera nie tylko szlachetności, ale i wartości.

Noble Villa, TechniStone®

INFORMACJA O TECHNISTONE

TechniStone® to wytwórca udoskonalonego technologicznie kamienia, który cechuje się wysoką spoistością, twardością i nieporowatością. Produkty TechniStone® powstają z wysokiej jakości surowców naturalnych takich jak kwarc lub granit, granulat wyselekcjonowanych zwierciadeł i luster oraz niewielka ilości pigmentów z dodatkiem żywicy. Podwyższone właściwości kamienia sprawiają, że materiały TechniStone® są o wiele bardziej wytrzymałe niż naturalny surowiec. Kamień TechniStone® jest też bardziej plamoodporny i posiada niższą nasiąkliwością powierzchni. Ogromna gama kolorów pozwala na szeroki zakres zastosowań materiału, zarówno w domu jak i powierzchniach użyteczności publicznej.  https://www.technistone.com/pl