ODKURZACZ DBAJĄCY O ZDROWIE

Robot sprzątający Xiaomi Lydsto R1 automatycznie opróżnia zbiornik w stacji dokującej, a zamknięty system filtracji sprawia, że kurz nie przedostaje się na zewnątrz i nie naraża układu oddechowego.

W kurzu gromadzą się substancje niebezpieczne dla zdrowia domowników. Przede wszystkim są to roztocza, które wywołują reakcje alergiczne. Jeśli ktoś z naszej rodziny zmaga się z kaszlem lub dusznościami, ich przyczyną może być kurz zalegający na podłodze i dywanie. Nowoczesne odkurzacze automatyczne sprzątają pomieszczenia dokładniej, a jednocześnie ograniczają nasz kontakt z nieczystościami. W przypadku robota Lydsto R1 nie musimy samodzielnie opróżniać zbiornika na kurz, a wnętrze stacji dokującej jest odpowiednio filtrowane i pozostaje czyste.
Szczelny i antybakteryjny
Dzięki inteligentnej technologii zbierania kurzu zastosowanej w robocie Lydsto R1, możemy jeszcze lepiej zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Stacja dokująca odkurzacza wyposażona jest w zamknięty system odbioru nieczystości, który nie powoduje emisji kurzu i pyłu na zewnątrz. Mechanizm automatycznego opróżniania działa precyzyjnie z siłą ssania 30000 Pa i prędkością 50 000 obr/minutę. Dzięki temu 200-mililitrowy zbiornik Lydsto R1 oczyszczany jest bardzo dokładnie – wszystkie nieczystości trafiają do wymienialnego 3-litrowego worka, a kurz i pył nie osadzają się w stacji dokującej. Kiedy otwieramy ją, by wymienić worek, nie dotykamy rękami żadnych brudnych powierzchni, więc nie mamy kontaktu ze szkodliwymi dla zdrowia bakteriami.
Dokładny w każdych warunkach
Odkurzacz Lydsto R1 jest skuteczny zarówno podczas pracy na sucho, jak i na mokro. To zasługa precyzyjnego systemu mapowania powierzchni całego domu, a także wydajnego, bezszczotkowego silnika pracującego z prędkością do 17 000 obr/minutę. Możemy być pewni, że odkurzacz wyczyści zakamarki wszystkich pomieszczeń, a kurz i brud nie będą osiadać na długo i negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Robot poradzi też sobie z napotkanymi na drodze przeszkodami – podjazd pod dywan czy próg nie będzie dla niego wyzwaniem. Do mopowania przeznaczony jest zbiornik na wodę o pojemności 250 ml, a 3 poziomy intensywności czyszczenia na mokro ułatwiają dostosowanie pracy urządzenia do różnego rodzaju powierzchni. Lydsto R1 wykorzystuje jednorazowe szmatki mopujące – jest to rozwiązanie bardziej higieniczne, a więc również korzystniejsze dla zdrowia.
Dzięki Xiaomi Lydsto R1 odpowiednio zadbamy zarówno o czystość w domu, jak i o zdrowie wszystkich domowników. Trudno zatem o lepszy prezent dla całej rodziny. Szczególnie jeśli skorzystamy z atrakcyjnej promocji w serwisie AliExpress i zaoszczędzimy przy tym trochę pieniędzy z domowego budżetu.
Parametry techniczne robota sprzątającego Xiaomi Lydsto R1:
  • Model: Lydsto R1
  • Wymiary: 255mm x 218mm x 343mm
  • Moc: 50 W
  • Moc ssania: 2700 Pa
  • Pojemność baterii: 5200 mAh
  • Typ baterii: Litowo-jonowa
  • Łączność: WiFi 2.4GHz
  • Zbiornik na kurz: 200 ml
  • Zbiornik na wodę: 250 ml
  • Zbiornik w stacji dokującej: 3 l