Oświetlenie w domu – najpiękniejsze lampy w nowoczesnym wnętrzu!

Kropka nad i w mieszkaniu wykończonym, gotowym do zamieszkania? Oświetlenie, zwłaszcza to pełniące funkcję dekoracji! Za pomocą różnorodnych modeli i kolorów lamp można dodać elegancji naszemu wnętrzu i wyróżnić konkretne punkty w pomieszczeniu. Na przykładzie aranżacji MOOVIN INTERIORS można znaleźć inspiracje na taką właśnie dekorację!

Dekoracyjne oświetlenie – oryginalne przestrzenie!

O dobór oświetlenia, które będzie przede wszystkim funkcjonalne i zlokalizowane w odpowiednich punktach powinien zadbać projektant oświetlenia jeszcze na etapie aranżowania i remontowania mieszkania. My zaś możemy sami zadbać o takie, które wniesie do domu element dekoracyjny, nada stylu i charakteru do wnętrza, a jego montaż nie będzie wiązał się z gruntownymi pracami remontowymi.

Punktów, gdzie może być zlokalizowane oświetlenie jest wiele. Zaczynając od podświetlanego sufitu, wyspy kuchennej, poprzez szafki, półki, wnęki kończąc na obrazach, podłodze itp. Za każdym razem, gdy decydujemy się na dodatkowe oświetlenie zależy nam, by element świetlny dodawał uroku. I słusznie. Aranżowanie przestrzeni za pomocą światła sprawia, że nasz dom odbierany jest jako przytulny, oryginalny, ale i funkcjonalny, zwłaszcza gdy w grę wchodzi np. dodatkowe oświetlenie wsypy kuchennej, drogi komunikacyjnej czy szafki nocnej.

_________________

MOOVIN INTERIORS oferuje usługę wykończenia wnętrz pod klucz. Nad całością procesów od koncepcji po finalną realizację czuwa zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. MOOVIN INTERIORS jest częścią MOOVIN GROUP, firmy powstałej w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz, sprzedaży wyselekcjonowanych apartamentów wykończonych pod klucz oraz doradztwie w zakresie zakupu mieszkań od warszawskich deweloperów. www.moovin.pl