SAW i Cosentino zapraszają na wspólny webinar 

Cosentino, światowy lider w produkcji i dystrybucji innowacyjnych powierzchni wielkoformatowych oraz Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, zapraszają na webinar „Architektoniczne podróże, inspiracje, przyszłość” z udziałem znamienitych architektów: Pawła Sokoła, Roberta Majkuta i Aleksandra Jankowskiego. Okazją do spotkania on-line przeznaczonego dla projektantów, mediów i wszystkich pasjonatów stylu industrialnego, jest najnowsza kolekcja konglomeratów kwarcowych Silestone Loft od Cosentino. 

Podczas webinaru, który odbędzie się na platformie TEAMS w najbliższy poniedziałek (19 października 2020r. o godz. 12:00), zaproszeni goście będą dzielić się refleksjami związanymi z ich codziennymi inspiracjami, a także porozmawiają o wyjątkowych projektach, przy powstawaniu których uczestniczyli. Razem z Anetą Konowrocką, Marketing Manager Cosentino, wszyscy chętni udadzą się we wzorniczą podróż o industrialnym tle z najlepszymi architektami w Polsce.


Pierwszy z zaproszonych gości, Paweł Sokół, jest założycielem i prezesem zarządu SAW, a także jednym z najciekawszych polskich architektów wnętrz. 2002 roku, wraz z Hanką Bajer, założył pracownię EXIT (obecnie BAJERSOKÓŁ team), łączącą w projektach charakterystyczną stylistykę z unikalnymi detalami. Paweł Sokół jest współwłaścicielem jednego z najbardziej cenionych biur projektowych na polskim rynku, które może się pochwalić licznymi międzynarodowymi nagrodami, m.in. International Property Awards, International Design Awards, International Design and Architecture Awards, czy Design et al Award.  

Robert Majkut, kolejny z gości zaproszonych przez Cosentino, to znany w branży wizjoner, designer i ekspert w projektowaniu dla biznesu. Jedna z najbardziej kreatywnych osobowości w Polsce według magazynu „Brief”, ekspert w prestiżowej grupie THINKTANK, laureat nagrody European Property Awards 2015–2016 oraz w 2016 -2017, a także wykładowca i felietonista. Od 20 lat zarządza własną pracownią Robert Majkut Design – jedną z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, gdzie realizuje projekty dla obiektów komercyjnych i wnętrz prywatnych, wymagających kompleksowej obsługi – obejmującej design miejsca, wzornictwo i elementy identyfikacji wizualnej.

Trzeci z gości, Aleksander Jankowski, architekt wnętrz, od 2002 roku z Agatą Opyrchał współwłaściciel pracowni projektowej Jankowski i Opyrchał, specjalizuje się z kolei w projektach wnętrz domów, apartamentów i rezydencji. Na swoim koncie ma ponad 800 realizacji wnętrz mieszkalnych. Jest odpowiedzialny za organizację i realizację inicjatyw szkoleniowych dla architektów zrzeszonych w SAW, gdzie w gronie członków – praktyków, doświadczonych artystów i architektów, opracowuje standardy zawodowe dla architektów wnętrz.

Chętni do wzięcia udziału w webinarze, muszą się zarejestrować poprzez link

https://pro.cosentino.com/s/eventdetail?id=7013W000000Lbrq&language=pl 

Bezpośredni link dołączenia do spotkania zostanie przesłany mailowo przed eventem wyłącznie do zarejestrowanych osób.

Więcej na: www.cosentino.com