Stare meble w nowym wydaniu

Stare meble nie muszą się już kojarzyć wyłącznie ze stylem retro – wystarczą odpowiednie produkty i kilka trików, by zamienić je w dizajnerskie dodatki, które nadadzą naszym pomieszczeniom nowy, piękny wyraz. Z pomocą emalii Beckers Designer Universal w bogatej palecie barw z łatwością odświeżymy ulubione meble z przeszłości, zachowując ich urok jeszcze przez wiele lat.

Odnawiając stare wyposażenie wcale nie musimy się ograniczać do klasycznych rozwiązań. Zaskakujące rozmieszczenie kolorowych szuflad nie tylko pozwoli wprowadzić do wnętrza nowoczesny „look”, ale też z powodzeniem podkreśli jego indywidualny charakter. Fronty komody pomalowane emalią Beckers Designer Universal w odcieniach Red Deluxe, Hot Chocolate i Cappuccino będą się stylowo odznaczać na tle jasnych ścian, sprawiając, że nasz mebel w nowej odsłonie stanie się wyjątkowym akcentem pomieszczenia.

Myśl o kosztownym i czasochłonnym remoncie kuchni spędza Ci sen z powiek? Jest na to prosty sposób – zamiast wymiany kuchennych szafek można je szybko i łatwo przemalować, np. używając emalii Beckers Designer Universal w modnym kolorze Monstera. Szafki w głębokiej zieleni ożywią pomieszczenie i zachęcą do kulinarnych eksperymentów. Dodatkową zaletą zastosowania emalii jest jej odporność na  zmywanie i zarysowania, dzięki której bez problemu oraz uszczerbku dla mebla, usuniemy powstałe podczas pracy w kuchni  zabrudzenia. W takiej przestrzeni aż chce się wypróbowywać przekazywane z pokolenia na pokolenie rodzinne przepisy.

Biurko z dawnych lat, które było świadkiem nauki rodziców może stanowić sentymentalny łącznik między pokoleniami. Odpowiednio odnowione będzie ciekawym elementem aranżacji pokoju nastolatki. Stolik pokryty emalią w odcieniu Light Grey nabierze zupełnie nowego, modnego obecnie charakteru i dzięki temu zyska drugie życie. Uniwersalna i modna barwa sprzyjać będzie wyciszeniu i koncentracji, będąc jednocześnie idealnym uzupełnieniem najróżniejszych stylizacji wnętrzarskich.

Więcej pomysłów na malowanie z Beckers znajduje się na stronie:   https://beckers.pl/inspiracje.

***

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.