Święta, święta, a po świętach… bałagan i sprzątanie

Zazwyczaj po świątecznych uroczystościach, oprócz miłych wspomnień i rozpakowanych prezentów, zostaje nam również… bałagan. Aby ułatwić sobie sprzątanie, warto sięgnąć po sprytne akcesoria marki REJS, np. nowy system organizacji szafy gospodarczej House Master.

Choć z uwagi na pandemię, minione Święta Bożego Narodzenia większość z nas spędzała w znacznie mniej licznym gronie niż zazwyczaj, w wielu domach po świątecznych obiadach i sylwestrowej kolacji i tak zagościł nieporządek. Co prawda, każdy z nas ma inne „patenty” na jego pożegnanie i przywrócenie ładu, są jednak takie rozwiązania, które w tym zadaniu mogą okazać się bardzo przydatne. Jednym z nich jest nowość, którą właśnie wprowadza na rynek marka REJS – system organizacji szaf gospodarczych House Master.

Porządek w szafce ze środkami czystości

Stelaż House Master powstał z myślą o przechowywaniu i organizacji artykułów i akcesoriów służących do utrzymania porządku. Zaprojektowano go tak, by schowanie zmiotek, wiader, ścierek, środków czystości, a nawet odkurzacza nie nastręczało kłopotów. Koniec z bałaganem wśród detergentów czy przewracającymi się szczotkami.

Dostępny w wersji prawej i lewej stelaż przeznaczony jest do szafek o szerokości 400mm z drzwiami przesuwnymi lub osadzonymi na standardowych zawiasach. W wersji podstawowej obejmuje: trzy kosze/półeczki o różnych rozmiarach, listwę na trzy haczyki, specjalnie wyprofilowany wieszak na rurę odkurzacza i trzy uchwyty na trzonki.

– Kosze są wyłożone specjalną matą antypoślizgową, dzięki czemu butelki nie będą się przesuwały podczas wysuwania stelaża. Na najszerszym z nich bez problemu zmieścimy i wiaderko, i odkurzacz. System jezdny REJS z miękkim dociągiem gwarantuje płynny ruch podczas otwierania i zamykania, a dopuszczalne obciążenie na poziomie 20kg, umożliwia schowanie wielu produktów. – wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

Dostosuj do własnych potrzeb

Co ważne stelaż możemy dowolnie dopasowywać do własnych potrzeb i przyzwyczajeń. Każdy z elementów możemy zawiesić na odpowiadającej nam wysokości i – w razie potrzeby – przesunąć. Wersję podstawową House Master możemy też rozbudowywać o dodatkowe uchwyty na szczotki. Te proste w budowie, wykonane z tworzywa akcesoria pozwolą szybko odstawić na miejsce mopy i szczotki i tym samym zabezpieczyć je przed upadkiem. Wystarczy wsunąć trzonek w odpowiednie miejsce i gotowe – szczotka na pewno się nie przewróci. Jeśli zaś usuniemy z uchwytu wewnętrzną uszczelkę – możemy na nim wieszać rurę do odkurzacza. Uchwyty można montować nie tylko do stelaża House Master, ale również na drzwiach spiżarni lub schowka albo po wewnętrznej stronie frontów wysokich szafek.

www.rejs.eu