SWISS KRONO sp. z o.o. już od 22 lat organizuje Koncerty Noworoczne, muzyka bowiem jest sposobem na dzielenie się radością i dobrym samopoczuciem.

Pierwszy Koncert odbył się w 2000 roku i od tamtej pory, każdego roku, w jeden z zimowych, styczniowych wieczorów gromadzimy mieszkańców naszego miasta w żarskiej Katedrze, aby wspólnie delektować się pięknem muzyki.

Co roku niezwykli artyści zabierają nas w emocjonalną podróż, dźwiękami wprowadzając w nas spokój, harmonię i siłę.

W tym roku, koronawirus nieco pokrzyżował nam plany, ale mimo to kontynuujemy naszą tradycję – Koncert Noworoczny, choć bez publiczności, odbędzie się i będzie transmitowany, na żywo, on-line na kanale YouTube.

Nie będzie to co prawda uczta „żywym” dźwiękiem, ale dzięki transmisji będziemy mogli podzielić się wrażeniami muzycznymi ze znacznie szerszą publicznością, również z Państwem.

Tegoroczny Koncert Noworoczny pt.: „Niech kwitnie nadzieja w nas”, dedykujemy pracownikom służby zdrowia oraz wszystkim zaangażowanym w walkę z koronawirusem.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy, 29.01.2021, godz. 19.00, link do koncertu dostępny w zakładce WYDARZENIA na naszym profiluwww.facebook.com/SwissKronoPolska orz na kanale YT SWISS KRONO: 

 

 

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli prześlą Państwo zaproszenie również swoim przyjaciołom, znajomym, kontrahentom, udostępnią na swoich kanałach social mediowych aby to muzyczne doświadczenie było udostępnione jak najszerszej publiczności.