Zuliani Arredi – showroom włoskiej marki już otwarty w Domotece

Do grona najemców Domoteki właśnie dołączyła włoska marka Zuliani Arredi. Jej pierwszy w Polsce showroom, zajmujący powierzchnię 92 mkw., od 5 grudnia zaprasza klientów zainteresowanych zróżnicowanym stylistycznie włoskim wzornictwem. Oferta marki świetnie wpisuje się w zapotrzebowanie na dobrze zaprojektowane meble wysokiej klasy, na jakie konsekwentnie stawia Domoteka.

Rodzinna włoska firma Zuliani Arredi początkowo specjalizowała się w renowacji antyków. Z biegiem czasu jej oferta poszerzyła się o współczesne wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania w tym zakresie, tak aby sprostać oczekiwaniom rynku meblarskiego oraz wymaganiom klientów. Dzięki temu dziś można wyróżnić dwa kierunki stylistyczne w meblach Zuliani Arredi – nowoczesny, a także klasyczny, nawiązujący do stylów historycznych z regionu Wenecji i Florencji. Znajduje to pełne odzwierciedlenie w nowo otwartym showroomie w Domotece. Osoby zainteresowane włoskim wzornictwem mogą je odkrywać w wielu ciekawych aspektach. W showroomie czekają m.in. meble z nowej kolekcji barokowej.

Zuliani Arredi to rodzinna firma znana we Włoszech. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na meble wysokiej klasy zdecydowaliśmy się rozszerzyć działalność firmy o rynek polski, importując włoskie produkty. Biorąc pod uwagę różnorodność charakterów wnętrz i gustów, staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaoferować meble w każdym stylu, od współczesnych linearnych trendów do ozdobnych barokowych kształtów. Prezentowane przez nas modele mebli mogą być dowolnie modyfikowane, jak również zaprojektowane na wymiar według potrzeb klienta. W showroomie będzie obecny architekt zajmujący się doradztwem i przygotowujący modele 3D wybranych układów. Ofertę dopełnia szeroki wybór materiałów wykończeniowych, kolorów i rozwiązań technologicznych – mówi Katarzyna Jurek, przedstawicielka marki Zuliani Arredi.

Domoteka jest niezmiennie czołową destynacją dla warszawskich klientów, którzy doceniają design na najwyższym poziomie, świetną jakość i pasję do tworzenia pięknych wnętrz, a nowy showroom Zuliani Arredi stanowi tego najlepsze potwierdzenie.

Bogactwo oferty wyposażenia wnętrz to wielki atut Domoteki. Dzięki temu klienci o różnych gustach oraz potrzebach mogą znaleźć wymarzone produkty dla domu. Nowa marka w naszym portfolio, jaką jest Zuliani Arredi, doskonale wpisuje się w profil Domoteki m.in. ze względu na stylistyczne zróżnicowanie produktów, a także ciekawe włoskie wzornictwo cenione przez naszych klientów – mówi Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera, właścicielu Domoteki.

Domoteka na bieżąco uzupełnia i rozwija swoją ofertę. Wraz z otwarciem showroomu Zuliani Arredi umacnia swoją pozycję jako ważnego miejsca inspiracji dla poszukiwaczy najlepszego designu dla wnętrz.

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, posiada w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą.

Właścicielem DOMOTEKI jest fundusz Pradera European Retail Parks, który należy do Pradery – wiodącego na rynku specjalistycznym funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3,1 miliarda euro zawiera ponad 57 centra i parki handlowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2300 sklepów (www.pradera.com). Nieruchomością zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland.