5 elementów, które najlepiej zaaranżują Twoje wnętrze!

Co zrobić, by wnętrza nabrało stylu i elegancji? Zadbać o odpowiednie oświetlenie i piękne dodatki! MOOVIN INTERIORS podpowiada, jakie elementy wyposażenia wnętrza odmienią jego wygląd i zaaranżują przestrzeń!

Siła detalu

O tym, że dodatki wzbogacają wnętrze, wiemy nie od dziś. Mieszkanie, w którym brakuje elementów dekoracyjnych, jest jak mieszkanie bez duszy. Istota tkwi w detalach! A najważniejsze z nich to: stylowe oświetlenie, które będzie zarazem funkcjonalne i dekoracyjne. Na drugim miejscu jest roślinność – ożywiająca i nadająca świeżości przestrzeni, np. w łazience. Dobrym pomysłem na aranżację ścian są modne obrazy i lustra, a na stół – wazony i szkło ozdobne. Dodając każdy z wymienionych elementów, wzbogacisz wnętrze domu w prosty, minimalistyczny sposób i z charakterem!

Więcej na www.moovin.pl

____________

MOOVIN INTERIORS oferuje usługę wykończenia wnętrz pod klucz. Nad całością procesów od koncepcji po finalną realizację czuwa zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. MOOVIN INTERIORS jest częścią MOOVIN GROUP, firmy powstałej w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz, sprzedaży wyselekcjonowanych apartamentów wykończonych pod klucz oraz doradztwie w zakresie zakupu mieszkań od warszawskich deweloperów.