Kwiatowa metamorfoza łazienki według pomysłu Annie Sloan

Wiosna to doskonały czas na zmiany. Dawkę pozytywnej energii, jaką funduje nam słoneczna aura warto wykorzystać na odświeżenie łazienki. Pogodne kolory i kwiatowe dekoracje sprawią, że wnętrze będzie prezentować się wyjątkowo.

Nie martw się, jeżeli brakuje Ci pomysłu na metamorfozę wnętrza lub nie masz wprawy w dekorowaniu. Annie Sloan, artystka oraz ekspertka  w dziedzinie kolorów i technik dekoracyjnych od lat inspiruje kolejne pokolenia do wprowadzania kreatywnych zmian w swoim otoczeniu. Stworzona przez nią marka farb kredowych Chalk Paint™ w połączeniu z praktycznymi i niezwykle pomysłowymi narzędziami to zestaw, który nawet amatorom umożliwi realizację najbardziej efektownych projektów DIY. Tym bardziej, że Annie dzieli się sprawdzonymi pomysłami na małe i duże domowe metamorfozy. Tej wiosny podpowiada, jak w prosty sposób odmienić wystrój łazienki. Wystarczą do tego farby oraz zaprojektowany przez Annie gotowy szablon Meadow Flowers. To jeden z sześciu nowych szablonów, które dołączyły do oferty jesienią ub.r. Inspirowane są miejscami bliskimi jej sercu, niezależnie od tego, czy znajdują się w pobliżu, czy bardzo daleko. Florystyczny szablon Meadow Flowers przedstawia delikatne kwiaty, które każdego lata rozświetlają rozległą łąkę Port Meadow nad Tamizą, na północ i zachód od Oxfordu, gdzie mieszka Annie. To trybula leśna, stokrotki, szachownice,  koniczyna oraz dzikie trawy. Szablony są najlepszym dodatkiem do zestawu farb Chalk Paint. Niezależnie od tego, jak wprawny jesteś w dekorowaniu, szablony dają nieograniczone możliwości tworzenia – wyjaśnia Annie. – Ponieważ nadają się do mycia, mogą być używane wielokrotnie, w różnej kolorystyce, na ścianach lub meblach. Stosuj powtarzające się lub różne elementy dla każdego projektu. Użyj tego samego szablonu jako motywu przewodniego w całym domu albo zbierz wszystkie wzory, mieszaj i łącz je według własnego pomysłu.

 

Farby Chalk Paint™ mogą być stosowane na niemal wszystkich popularnych powierzchniach. Kwiatowy wzór wykonany przy użyciu szablonu można nanieść na płytki ceramiczne lub na pomalowaną farbą ścianę czy obudowę wanny. Florystyczny dekor wykonany za pomocą farb kredowych w odcieniach żółci, zieleni i czerwieni będzie prezentował się efektownie zarówno na białym tle, jak też ciemnym, pomalowanym farbą w odcieniu Napoleonic Blue.

Więcej informacji na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/