Vileda rozpoczyna nowy rok czterema silnymi kampaniami reklamowymi

Marka Vileda regularnie promuje swoje produkty i prowadzi zintegrowane działania promocyjne w telewizji i Internecie. W nowym roku producent akcesoriów do sprzątania przeprowadzi aż cztery duże kampanie reklamowe: mopa 1-2 Spray Max, ściereczki Actifibre, odkurzacza myjącego JetClean i mopa Ultramax, także w wersji XL. Spoty powstały w oparciu o myśl przewodnią claimu marki „W domu wszystko jest w porządku” i będą emitowane w ogólnopolskiej telewizji przez cztery miesiące br. – od 4 stycznia do 28 kwietnia. Oznacza to, że produkty Viledy będą gościć na ekranach nieprzerwanie przez 16 tygodni.

Jak w porządku rozpocząć nowy rok? Na czysto – przekonuje Vileda. Zgodnie z myślą przewodnią marki, dom nie jest tym samym domem, kiedy nie jest zadbany. A według Viledy porządki wcale nie muszą być męczące, tylko łatwe, efektywne i komfortowe. Przekonamy się o tym oglądając najnowsze sporty reklamowe producenta.

Zintegrowane działania promocyjne w telewizji i Internecie wspierają aż cztery produkty marki.

4 stycznia wystartowała kampania mopa 1-2 Spray Max, która będzie gościć na ekranach 4 tygodnie. Kolejne spoty również będą emitowane w cyklu 4-tygodniowym. W lutym na ekranach pojawi się spot ściereczki nowej generacji od Viledy – Actifibre. Kolejną gwiazdą TV od Viledy w pierwszym kwartale będzie odkurzacz myjący JetClean. Zintensyfikowane działania promocyjne zakończy w kwietniu emisja spotu popularnego mopa Ultramax. Reklamy telewizyjne wszystkich czterech produktów będą pokazywane w największych stacjach ogólnopolskich, jak: Polsat, TVN oraz kanałach tematycznych.

 

Przekaz umacniają działania display, Social Media, PR oraz materiały w formie standów POS w największych sieciach handlowych. Sprzedaż w e-commerce wspiera reklama digitalowa, w ramach kampanii na platformie Allegro i działania remarketingowe. Dodatkowo, w ramach działań product placement, będzie można zobaczyć odkurzacz JetClean w serialu „Przyjaciółki”. Vileda została także partnerem tytularnym 12 odcinków programu „Nasz Nowy Dom”, w którym również zobaczymy JetClean w użyciu.

Działania reklamowe potrwają nieprzerwanie 16 tygodni, do 28 kwietnia  br.

Spot reklamowy 1-2 Spray Max: 

Spot reklamowy ściereczka Actifibre: 

Spot reklamowy JetClean: 

Więcej informacji:  www.vileda.pl