Wyspa kuchenna – top 5 najlepszych aranżacji!

To właśnie wyspa kuchenna najczęściej symbolizuje rozwiązanie aranżacyjne, jakim jest kuchnia otwarta na salon. Zlokalizowana na pierwszym planie może powiedzieć wszystko o naszej kuchni i stylu, w jakim została zaprojektowana! Dla wszystkich będących na etapie urządzania kuchni MOOVIN GROUP przygotował autorskie inspiracje na projekt wyspy kuchennej!

Kuchnia – serce każdego domu

Kuchnia sercem domu, a wyspa tzw. centrum dowodzenia, na którym zwykle znajduje się blat roboczy, zlew i wiele szafek służących przechowywaniu naczyń. Często to właśnie tam decydujemy się na montaż sprzętu AGD tj. np. zmywarki. Poza funkcjonalnością wyspa kuchenna powinna prezentować  ciekawy design, spójny z całą stylistyką kuchni. A to, co najważniejsze w projekcie – musi nam się po prostu podobać, gdyż właśnie przy niej prawdopodobnie spędzimy najwięcej czasu w ciągu dnia – przygotowując posiłki, pijąc kawę czy przeglądając prasę. Postawmy na wyjątkową aranżację z duszą!

Więcej na www.moovin.pl

____________

Firma MOOVIN GROUP została założona w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wyselekcjonowanym doborze mieszkań na sprzedaż, które wykańcza w standardzie premium, w trosce o najwyższą jakość materiałów. Zespół liczy dziewięć osób, w tym dział architektów wnętrz. Do tej pory portfel transakcyjny marki liczył ponad 200 inwestycji mieszkaniowych.